ARAZLAR A.Ş.

Madencilik-Taşocağı-Konkasör İşletmesi-Delme Patlatma ve Patlayıcı Satış Hizmetleri

Gümüşhane ilinde faaliyet gösteren şirketimiz; 01.01.1992 yılında Zekai ve Ergin ARAZ tarafından kurulmuştur. Daha sonra şirket yönetiminde değişiklik olmuş ve Fatma ARAZ, Ergin ARAZ’dan boşalan şirket ortaklığına getirilmiştir. Şirketin ilk ticari faaliyeti Lassa – Bridgestone otomobil lastikleri bayiliği ile başlamıştır. Lassa otomobil lastikleri satışı yanında, Mutlu Akü Bayiliği, zincir bayiliği nakliye, inşaat malzemeleri satıcılığı da yapan şirketimiz, 1997 yılında MKEK bayiliğini alarak silah mermisi ve patlayıcı madde satışına başlamış olup bu maddelerin Başbayi konumundadır. Ayrıca her çeşidiyle av malzemeleri tüfek fişek ses tabancası gibi zengin bir malzeme çeşidine sahiptir.
 

2004 yılında patlayıcı alanında atağa kalkarak Avrupa Birliği Uyum Yasaları çerçevesinde yüklü bir maliyetle Yeraltı galeri tipi Patlayıcı madde deposunu inşa etmiştir. Projeyle Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Taş Ocağı Şirketimiz Gümüşhane de 22.02.2008 tarihinde kurulmuş olup Trabzon yolu üzerinde İkisu mevkiinde faaliyetini sürdürmektedir. Tesislerimizle senelik 2 Milyon Ton taş ürünü işleyerek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Müşterilerimize kaliteyi, güveni, gerçek iş anlayışını ve her şeyden önemlisi sorunsuz bir hizmet vermekteyiz.

İlkelerimiz arasında yer alan;

  • Müşteri memnuniyetini arttırmak.
  • Personel yetkinliğini arttırmak
  • Uluslararası geçerliliği ve güvenirliği olan ekipman ve çihazlarla hizmet sunmak ve sürekli iyileşme ile; gelişen teknoloji sayesinde ürünler üzerinde gerçekleşen tüm olumlu yeni gelişme ve teknikleri kullanarak üretmiş olduğumuz malzemelerin daha kaliteli ve kullanımı daha etkili, rahat ulaşılabilir ve maliyeti düşük, işlevselliğinin daha geniş alanlara yansımasını sağlamaya çalışmaktayız.

Şirketimizden daha iyi bir hizmet alabilmek ve yüksek kalitedeki ürünlere ulaşabilmeniz için ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve AB Standardı ile yönetim ve ürün işletme sistemimizi sürekli kontrol altında tutarak, daima geliştirme çabası içerisindeyiz.

Haberler

İletişime Geçin

+90 456 213 36 36

Her tür sorularınızı yanıtlamaya hazırız,

Hafta içi her gün